TR    IT     ENG

HAKKIMIZDA

“Yenilenebilir geleceği inşa ediyoruz“

    GALATA RENOVA & SEKTÖRDEN HABERLER

GALATA RENOVA ENERJİ

“Yenilenebilir geleceği inşa ediyoruz“

GALATA RENOVA ENERJİ SAN.TİC.A.Ş. yenilenebilir enerji kaynaklarından Türkiye’de ve yurt dışında üretim yapmak üzere 2013 yılında kurulmuştur.

Dünyadaki mevcut yakıt kaynaklarının Kömür, Petrol ve Gaz’ın sınırlı rezervlere sahip olması ve sadece bazı ülkelerde bulunması ve çevreye olumsuz etkilerinden dolayı Galata Renova Enerji hissedarlarının alternatif enerji kaynakları olan Güneş, Rüzgâr, Hidro, Bio Kütle ve Jeo Termal ‘den üretilecek enerjilerin çevreye neredeyse hiç zarar vermemesi nedeniyle bakış açılarını bu enerjiler üzerine yoğunlaştırmasına sebep olmuştur. Yenilenebilir Enerji ile ilgili iş alanları sürekli gelişmekte olup şirketimiz ekipman tedarikçileri ve Üniversitelerle devamlı bir şekilde temas halinde ve yeni bir projeyi test etme fırsatı ile inovatif bir projenin finansmanı için hazır durumdadır.

Atık enerjiler Endüstride, Ticarette, Kamuda ve İnşaat sektöründe hala ana problemdir. Enerjinin tasarrufu herkesin işi olmalıdır.

Galata Renova Enerji bu Enerji tüketimini azaltmasına tecrübeli ekibi ve enerji verimliliği projeleri ile anahtar teslimi hassasiyetle yapılmış çözümler önermektedir.

Galata Renova Enerji dairesel ekonomi felsefesini desteklemektedir. Daha az atık, farklı atık toplanılması, geri kazanım, atığın yeniden kullanılması atık azaltılması konusunda ana konulardır.

Galata Renova Enerji atıkları tecrübeleri ile çevreye zarar vermeden denetim altında bertaraf etmek için en iyi teknolojileri kullanarak alternatif enerji kullanılmasını da ister.

Sürekli enerji talebinin artması zengin Pazar büyüme perspektiflerinin garantisidir.

Galata Renova kurucuları, Türk ve İtalyan’dır.

Galata Renova şirketi GENSED, TUREB ve LI-DER dernekleri üyesidir.

galata renova

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ:

• Biz dürüstlük, şeffaflık ve hesap verilebilir bir anlayışla ile yönetiriz.
• İnsanlar en değerli varlık olduğu için biz ekibimiz, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile beraber güvenilir ve kalıcı bir ilişki kurarız.
• Basit düşünürüz.
• Daha az ile daha fazlasını yaparız.
• Hızlı kararlar alırız.


VİZYONUMUZ
Uzun ömürlü yeşil enerji şirketi kurmak için verimlilik ve yenilik odaklı çalışmak.

MİSYONUMUZ
Fark yaratarak hissedar değeri yaratmak: insan odaklı olmak, temiz teknolojiler ile çalışmak, dürüstlük prensibi ile yönetmek, yetkinliği artırıp tümünü hızlı bir şekilde birleştirip sürdürülebilir büyüme sağlamak.

COPYRIGHT © 2013 GALATA RENOVA. ALL RIGHTS RESERVED.     |     GİZLİLİK POLİTİKASI     |     HABERLER     |     SIK SORULANLAR